andrei_bt (andrei_bt) wrote,
andrei_bt
andrei_bt

БТР-4 ІЗ НОВИМИ НАТІВСЬКИМИ ДВИГУНАМИ ПРИЙНЯТІ НА ОЗБРОЄННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

Ну, вот такое достижение, приняли на вооружение БТР-4 с Deutz-ом.
Мнение о данном двигателе в составе МТО БТР-4 скажем так неоднозначное. Как пришлось выкручиваться конструкторам видно по изменению внешнего облика машины обзавевшейся горбиком над моторным отделением.
  И есть что-то непонятное в тексте «ДК «УКРОБОРОНПРОМ» підписав рішення про прийом на озброєння української армії БТР-4, адаптовані пiд німецькi двигуни Deutz»…
Это выходит сейчас на вооружение принимает не ВСУ (Армия) а ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ?
    В общем пора про украинские 3ТД видимо забыть, не сложилось в 60-е, не сложилось и сейчас.

Кстати - "Німецькі Deutz потужніші, надійніші, і, що також дуже важливо в умовах війни, значно тихіші за російські двигуни, що встановлювалися на бронемашини раніше".

      Всем известно, что на БТР-4 стояли украинские 3ТД, не российские. У кого-то еще остаются вопросы по поводу того, что за дебилы сидят в ГК "Укроборонпром"?
ДК «УКРОБОРОНПРОМ» підписав рішення про прийом на озброєння української армії БТР-4, адаптовані пiд німецькi двигуни Deutz за всіма стандартами НАТО. Відповідний документ очільник Концерну Роман Романов зафіксував безпосередньо на одному з полігонів Харківщини по закінченні випробувань техніки.
     Партія нових моторів буде використана для комплектації бронетранспортерів БТР-3, БТР-4 та новітніх бронеавтомобілів «Дозор-Б». Досі на техніку встановлювалися морально застарілими двигунами росіського виробництва.
     «УКРОБОРОНПРОМ» швидко вніс зміни у виробничий процес, технічну документацію, тож найближчим часом підприємства Концерну почнуть встановлювати Deutz НАТО-вського стандарту на всі зразки вітчизняної бронетехніки.
«Німецькі Deutz потужніші, надійніші, і, що також дуже важливо в умовах війни, значно тихіші за російські двигуни, що встановлювалися на бронемашини раніше. Так, українські військові отримають найкращі зразки вітчизняної військової техніки, створеної у відповідності до стандартів НАТО», - прокоментував Роман Романов.
     «УКРОБОРОНПРОМ» нині бачить розвиток активної співпраці з багатьма відомими міжнародними компаніями. Серед них – Deutz AG, Iveco, Volvo, Honeywell, Airbus, Boeing, Textron, Elbit, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales.
    
Нагадаємо, у 2015 році «УКРОБОРОНПРОМ» на 100% виконав Державне оборонне замовлення та приніс українському бюджету суттєві прибутки. У 2016 році Концерн буде розвиватись в рамках стратегії «Український щит» – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.
Tags: БТР-4, Укроборонпром
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo andrei_bt october 25, 2018 19:47 86
Buy for 50 tokens
Один из самых необычных и принципиально новых проектов в истории танкостроения. Компоновка, обеспечивающая не имеющие аналогов уровни защиты экипажа, подвижности и огневой мощи: - защита экипажа с уровнем, эквивалентным ~2000 и ~4500 от БПС и КС, 200 и 600 с верхней полусферы; - 32…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 181 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal