andrei_bt (andrei_bt) wrote,
andrei_bt
andrei_bt

«Миколаївський бронетанковий завод» визначив виробничі плани на 2016 рік

Планы, конечно, грандиозные у Николаевского БТРЗ – выполнение капремонта 47 БТР и БРДМ для ВСУ и 57 на экспорт.

ДП «Миколаївський бронетанковий завод» у 2016 році планує значно збільшити виробничі та фінансові показники. Про це заявив директор МБТЗ Микола Кістрін.

За його словами, першочергове завдання підприємства на цей рік – виконання держзамовлення на оснащення української армії. За вимогою Міністерства оборони завод капітально відремонтує 10 БТР80, 10 БТР70, 27 БРДМ і проведе регламентний ремонт 10 БРДМ.  Крім того, конструктори заводу розробляють власний зразок модернізації башти на БТР70(80) і БРДМ.

Також у 2016 році буде виготовлено 52 БРДМ для експортного ринку. Кулемети для них вже закуплені, а корпуси вироблені та зберігаються на складах заводу.

«Миколаївський бронетанковий завод» відновлює свою міць. На цей рік у нас дуже амбітні плани. Ми маємо великі замовлення від держави й іноземних партнерів, і виконаємо всі контракти вчасно та якісно», - наголосив Микола Кістрін.

Нагадаємо, у 2015 році фінансові та виробничі показники «Миколаївського бронетанкового заводу» значно покращилися. Він виконав замовлення Міноборони у повному обсязі. Борги підприємства скоротилися з 123 млн грн до 28 млн грн. За друге півріччя 2015 року на завод було прийнято 70 нових робітників. Два нові цехи - здавальний і моторний – введені в експлуатацію.

http://ukroboronprom.com.ua/

Tags: БТР
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo andrei_bt october 25, 2018 19:47 85
Buy for 50 tokens
Один из самых необычных и принципиально новых проектов в истории танкостроения. Компоновка, обеспечивающая не имеющие аналогов уровни защиты экипажа, подвижности и огневой мощи: - защита экипажа с уровнем, эквивалентным ~2000 и ~4500 от БПС и КС, 200 и 600 с верхней полусферы; - 32…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

Recent Posts from This Journal