?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Представники Збройних сил Королівства Таїланд знову відвідали завод: цього разу – з метою здачі-приймання чергової партії танків «Оплот», виготовлених підприємством у рамках «тайського контракту».

Процес огляду та апробації машин пройшов у два етапи.

Спочатку в складальному цеху підприємства, де були схвалені «готові до бою» машини і підтверджені їхні параметри – на робочих стендах.

А потім – пройшли випробування нових «Оплотів» в умовах полігону, де інозамовникам були представлені всі можливості й переваги даної бойової одиниці. Продемонстровані унікальні ходові якості танка, його захист, система управління вогнем, у тому числі досконалість навігаційного забезпечення і витривалість у екстремальних випадках. Всі тактико-технічні характеристики машини були повністю підтверджені. Поставлені перед екіпажами завдання – виконані на «відмінно».

Контрагент результатом задоволений повністю – приймання пройшло успішно. Замовником відзначено відмінну якість бойової машини – підписаний протокол здачі готової продукції. Партія танків на потреби Збройних сил Таїланду повністю готова до відправки, яка намічена найближчим часом.

І на підприємстві вже триває процес виготовлення наступної партії БМ «Оплот» у межах зазначеного контракту – з метою виконати поставку в найкоротший термін. Представники тайської сторони мають намір переконатися в цьому вже в травні поточного року – їхній наступний приїзд намічений на цей час.
на фото 16-й танкTags:

promo andrei_bt октябрь 1, 21:28 51
Buy for 50 tokens
Главными особенностями танка были: - экипаж состоящий из двух человек – командира-стрелка и механика-водителя. Сокращение экипажа до двух человек и размещение их в компактной, хорошо защищенной капсуле. В зависимости от конкретной компоновки это дает экономию объема до 1,2 м3. -…

Comments

Nikolai Porebnic
Mar. 17th, 2016 11:01 pm (UTC)
Там до 2020 никто и не продал бы им танки, санкции СБ ООН.
keep_smiled
Mar. 18th, 2016 08:06 pm (UTC)
Санкции, это такая интересная вещь, имеющая свойство перетекать из года в год просто так.
Даже если выполнишь условия для их отмены, далеко не факт что их снимут.
Алексей Вишняков
Mar. 19th, 2016 01:27 pm (UTC)
Не так все просто. Санкции накладывала ООН на основе резолюции. В 20 году они прекратят действовать. Чтоб их продлить нужна новая резолюция. Как американцы её подавят - непонятно. Через пять лет Ирану можно будет продать все, что угодно. Понятно, что американцы и их марионетки ничего ему не продадут, то есть ещё пара стран, которая с удовольствием освоит рынок Ирана.
neverim
Mar. 26th, 2016 07:00 am (UTC)
В данном случае это именно жестко установленный срок, уже прописанный и не нуждающийся в подтверждениях позднее

Latest Month

November 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner