?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Представники Збройних сил Королівства Таїланд знову відвідали завод: цього разу – з метою здачі-приймання чергової партії танків «Оплот», виготовлених підприємством у рамках «тайського контракту».

Процес огляду та апробації машин пройшов у два етапи.

Спочатку в складальному цеху підприємства, де були схвалені «готові до бою» машини і підтверджені їхні параметри – на робочих стендах.

А потім – пройшли випробування нових «Оплотів» в умовах полігону, де інозамовникам були представлені всі можливості й переваги даної бойової одиниці. Продемонстровані унікальні ходові якості танка, його захист, система управління вогнем, у тому числі досконалість навігаційного забезпечення і витривалість у екстремальних випадках. Всі тактико-технічні характеристики машини були повністю підтверджені. Поставлені перед екіпажами завдання – виконані на «відмінно».

Контрагент результатом задоволений повністю – приймання пройшло успішно. Замовником відзначено відмінну якість бойової машини – підписаний протокол здачі готової продукції. Партія танків на потреби Збройних сил Таїланду повністю готова до відправки, яка намічена найближчим часом.

І на підприємстві вже триває процес виготовлення наступної партії БМ «Оплот» у межах зазначеного контракту – з метою виконати поставку в найкоротший термін. Представники тайської сторони мають намір переконатися в цьому вже в травні поточного року – їхній наступний приїзд намічений на цей час.
на фото 16-й танкTags:

promo andrei_bt октябрь 1, 21:28 51
Buy for 50 tokens
Главными особенностями танка были: - экипаж состоящий из двух человек – командира-стрелка и механика-водителя. Сокращение экипажа до двух человек и размещение их в компактной, хорошо защищенной капсуле. В зависимости от конкретной компоновки это дает экономию объема до 1,2 м3. -…

Comments

neverim
Mar. 26th, 2016 07:01 am (UTC)
Ой, это про Украину. Только ты в слове Донбасс 5 ошибок сделал.

Latest Month

November 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner