andrei_bt (andrei_bt) wrote,
andrei_bt
andrei_bt

Новости завода им. Малышева

Всего отремонтирован 51 Булат. Еще 13 машин в ремонте.
Видимо это все, что остались, учитывая потери.
Также планируют завершить ремонт одного Т-84.


– Всього зусиллями малишевців вже відремонтована 51 бойова машина. Зараз у нас на заводі знаходяться ще 13 бойових машин, які прибули із зони бойових дій. Один танк має серйозні пошкодження і не підлягає відновленню, тому найближчим часом ми відправимо його на базу зберігання. Решта – 12 машин – на даний момент знаходяться на ремонті, дві з них вже успішно відновлені, і найближчими днями ми готуємо їх до відправки, - розповідає головний інженер ДП «Завод імені В.О. Малишева» Олександр Шейко. - Танки мали осколковий характер пошкоджень. На даний момент машини пройшли весь цикл ремонтних робіт з технічного стану, проведені всі випробування, машини пофарбовані і підготовлені до відправки.
За словами головного інженера підприємства, найближчими днями будуть оформлені всі необхідні документи, і після приймання танки вирушать на допомогу українській армії - в танкову бригаду, звідки прибули до нас на ремонт.
За словами Олександра Шейко, найближчим часом буде закінчено ремонт ще однієї бойової машини Т-84, яка також буде відправлена до війська.
http://www.malyshevplant.com/uk/content/zavod-vidremontuvav-chergovu-partiyu-tankiv-dlya-zsu

Про танк БМ Булат подробно -

Танк БМ БУЛАТ

Tags: Булат
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo andrei_bt october 25, 2018 19:47 86
Buy for 50 tokens
Один из самых необычных и принципиально новых проектов в истории танкостроения. Компоновка, обеспечивающая не имеющие аналогов уровни защиты экипажа, подвижности и огневой мощи: - защита экипажа с уровнем, эквивалентным ~2000 и ~4500 от БПС и КС, 200 и 600 с верхней полусферы; - 32…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

Recent Posts from This Journal