andrei_bt (andrei_bt) wrote,
andrei_bt
andrei_bt

Новости завода им. Малышева

Всего отремонтирован 51 Булат. Еще 13 машин в ремонте.
Видимо это все, что остались, учитывая потери.
Также планируют завершить ремонт одного Т-84.


– Всього зусиллями малишевців вже відремонтована 51 бойова машина. Зараз у нас на заводі знаходяться ще 13 бойових машин, які прибули із зони бойових дій. Один танк має серйозні пошкодження і не підлягає відновленню, тому найближчим часом ми відправимо його на базу зберігання. Решта – 12 машин – на даний момент знаходяться на ремонті, дві з них вже успішно відновлені, і найближчими днями ми готуємо їх до відправки, - розповідає головний інженер ДП «Завод імені В.О. Малишева» Олександр Шейко. - Танки мали осколковий характер пошкоджень. На даний момент машини пройшли весь цикл ремонтних робіт з технічного стану, проведені всі випробування, машини пофарбовані і підготовлені до відправки.
За словами головного інженера підприємства, найближчими днями будуть оформлені всі необхідні документи, і після приймання танки вирушать на допомогу українській армії - в танкову бригаду, звідки прибули до нас на ремонт.
За словами Олександра Шейко, найближчим часом буде закінчено ремонт ще однієї бойової машини Т-84, яка також буде відправлена до війська.
http://www.malyshevplant.com/uk/content/zavod-vidremontuvav-chergovu-partiyu-tankiv-dlya-zsu

Про танк БМ Булат подробно -

Танк БМ БУЛАТ

Tags: Булат
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author

Recent Posts from This Journal